WENGE HOLZ

Код товару: 3409775
 В наявності

Справжній шкіряний ремінь ручної роботи із унікальною дерев'яною пряжкою від торгової марки ANJEY&ALEX™.

3 200 грн.

Унікальна пропозиція не тільки для українського, а й для світового ринку - шкіряний ремінь з армованою дерев'яною пряжкою.

Ми виробляємо пряжку за своєю технологією, поклдаючись на великий досвід роботи Анджея із деревом. Всередину закладається сталевий стрижень, який більш ніж надійно захищає пряжку від розломів, проте і саме дерево підібрано і оброблено дуже ретельно, що ще більше додає міцності та надійності. Як правило для пряжки використовується дубове дерево, яке відоме своїми надзвичайно стійкими характеристиками.

Інша частина фурнітури - латунь.

Шкіра - натуральна цільна бичача шкіра рослинного дублення (традиційного й натурального - кора каштана) вироблена в Італіїї, Тоскана, містечко Сан-Мініато. Товщина шкіри 4,2 мм. 

Маємо наш чорний фірмовий колір "венге" - повноцінний лицьовий шар видубленої шкури ми профарбовуємо вручну і робимо фініш натуральним бджолиним воском.

В результаті отримуємо шикарне тактильне та візуальне відчуття - це є комбінація шкіри рослинного дублення і бджолиного воску. 

Ширина ременя 40 мм, що робить його ідеальним для носіння із джинсами.

На фото видно, що бахтарм'яна сторона ременя світла - це натуральний колір видубленої шкури. Ми залишаємо її нефарбованою, натомість уникаємо дешевого на дотик акрилового фінішу. 

Особливу увагу, на відміну від всіх інших виробників, ми приділяємо торцям - зрізаємо гостру кромку, шліфуємо, фарбуємо, поліруємо - найскладніший набір операцій при виробленні наших ременів. Результат - знову ж таки максимально приємні естетичні відчуття, як візуальні, так і тактильні. Такий фініш торця буде мати довге життя, оскільки не має ніякого гумового дешевого покриття.

Розміри ременів

Розмір

Обхват у поясі, см

Довжина ременя, см

XS

80-85 

100

S

85-90

105

M

90-95

110

L

95-100

115

XL

100-105

120

XXL

105-110

125

XXXL

110-115

130

Відгуки
    Залишити відгук