WENGE FISH

Код товару: 3425846
 В наявності

Набувший популярності ремінь із "рибою" - ручна робота, вощена шкіра, пряжка від IDAM Sarl.

2 360 грн.

Дуже незвичайна і стильна пропозиція від ANJEY&ALEX. Тепер ви маєте змогу замовити швидше аніж через спец-замовлення улюблений багатьма ремінь із "рибою". 

Тільки цільна і тільки найнатуральніша бичача шкіра рослинного дублення. Походження шкіри - Італія, Тоскана, містечко Сан Мініато.

Маємо наш чорний фірмовий колір "венге" - повноцінний лицьовий шар видубленої шкури ми профарбовуємо вручну і робимо фініш натуральним бджолиним воском.

В результаті отримуємо шикарне тактильне та візуальне відчуття - це є комбінація шкіри рослинного дублення і бджолиного воску. 

Ширина ременя 40 мм, що робить його придатним для носіння як із брюками, так і з джинсами.

Ми використовуємо тільки литу фурнітуру - пряжка та гвинти від французького виробника IDAM Sarl (посріблена та нікельована латунь та сплав цинку, алюмінія і міді). 

На фото видно, що бахтарм'яна сторона ременя світла - це натуральний колір видубленої шкури. Ми залишаємо її нефарбованою, натомість уникаємо дешевого на дотик акрилового фінішу. 

Особливу увагу, на відміну від всіх інших виробників, ми приділяємо торцям - зрізаємо гостру кромку, шліфуємо, фарбуємо, поліруємо - найскладніший набір операцій при виробленні наших ременів. Результат - знову ж таки максимально приємні естетичні відчуття, як візуальні, так і тактильні. Такий фініш торця буде мати довге життя, оскільки не має ніякого гумового дешевого покриття.

Відгуки
    Залишити відгук